Zpět

Co znamenají jednotlivé ikony?


Přímé stažení Přímé stažení - Klíč určen přímo pro danou hru/software. Pravděpodobně si budete muset vytvořit účet na stránkách výrobce, kde kód následně použijete.
Steam Steam - Klíč určen pro platformu Steam. K použití je nutná registrace/přihlášení ke svému Steam účtu a stažení aplikace, ve které kód následně aktivujete. Pomocí této aplikace hru následně i stáhnete a hrajete.
Origin Origin - Klíč určen pro platformu Origin. K použití je nutná registrace/přihlášení ke svému Origin účtu a stažení aplikace, ve které kód následně aktivujete. Pomocí této aplikace hru následně i stáhnete a hrajete.
Uplay Uplay - Klíč určen pro platformu Uplay. K použití je nutná registrace/přihlášení ke svému Uplay účtu a stažení aplikace, ve které kód následně aktivujete. Pomocí této aplikace hru následně i stáhnete a hrajete.
Battle.net Battle.net - Klíč určen pro platformu Battle.net. K použití je nutná registrace/přihlášení ke svému Origin účtu a stažení aplikace, ve které kód následně aktivujete. Pomocí této aplikace hru následně i stáhnete a hrajete.
Xbox Xbox - Klíč je určen pro herní konzoli Xbox, případně pro nákup ve Windows (Phone) Store. Je vyžadován účet Microsoft.
Retail Retail - Klíč je vhodný pro majitele diskových her, kteří přišli o svůj aktivační klíč. Některé retail kódy lze aktivovat i na Steamu, jejich seznam naleznete zde. Ne všechny retail klíče fungují se Steamem!
Desura Desura - Klíč určen pro platformu Desura. K použití je nutná registrace/přihlášení ke svému Origin účtu a stažení aplikace, ve které kód následně aktivujete. Pomocí této aplikace hru následně i stáhnete a hrajete.
Steam Gift Steam Gift - Jedná se o aktivační odkaz tzv. Steam Giftu. Hra je aktivována ve službě Steam. Je vyžadována registrace/přihlášení ke Steam učtu. Hra se stahuje a spouští přes Steam.