Zpět

Možnosti plateb


Jak můžete uhradit objednávku?

Jelikož bezpečnost zákazníků je naší hlavní prioritou, rozhodli jsme se změnit způsob úhrady objednávky. Všechny platby se budou uskutečňovat převodem přímo z Vašeho internetového bankovnictví. Jelikož čekání je nepříjemná věc, postupně rozšiřujeme spolupráci se všemi bankami v ČR, kde probíhá okamžité zpracování platby nebo platba je zásadním způsobem urychlena.

Pokud jste nenašli Vaši banku na našem seznamu, stačí platbu jednoduše odeslat na FIO účet. Po připsání platby a našem zaevidování, Vám herní kódy ihned odešleme.

Více o tom, proč to děláme:

Prodej digitálních klíčů je velmi dynamické odvětví, ale nachází se zde určité hrozby. Uvedeme příklad: Karel je student, který rád zajde do klubu. Zde mu byla odcizena kreditní karta. Zloděj navštíví stránku, která se zabývá prodejem herních klíčů. Jednoduše zaplatí kartou a klíče ihned obdrží. Kdyby to tak fungovalo, tak Karel přijde o svoje peníze a nikdo mu je nevrátí. Zloděj prodá herní klíče za pakatel na internetu a nikdo ho nevystopuje.

Tím, že platbu odesíláte z internetového bankovnictví, je mnohem těžší, aby tyto údaje Vám byly odcizeny. Následně ještě zkontrolujeme, že objednávka není příliš velká nebo podezřelá, čímž se snažíme minimalizovat nekalé činnosti.